UP2T-3R3-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2T-3R3-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 6.5A 14.1 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP2T-3R3-R.pdf2.UP2T-3R3-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2T-3R3-R
Številka dela UP2T-3R3-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.3UH 6.5A 14.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3412 pcs Podatkovni list 1.UP2T-3R3-R.pdf2.UP2T-3R3-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP2T-3R3
UP2T-3R3-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 14.1 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 14.1 mOhm Max
Trenutna ocena 6.5A Tok - nasičenost 5.1A