SD52-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD52-4R7-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD52-4R7-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 1.63A 56.8 MOHM
Podatkovni listi: 1.SD52-4R7-R.pdf2.SD52-4R7-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD52-4R7-R
Številka dela SD52-4R7-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 4.7UH 1.63A 56.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115611 pcs Podatkovni list 1.SD52-4R7-R.pdf2.SD52-4R7-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD52
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4246-2
SD52-4R7
SD52-4R7-ND
SD52-4R7-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.63A 56.8 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 56.8 mOhm
Trenutna ocena 1.63A Tok - nasičenost 1.64A