SD52-270-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD52-270-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD52-270-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 27UH 730MA 286.4 MOHM
Podatkovni listi: SD52-270-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD52-270-R
Številka dela SD52-270-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 27UH 730MA 286.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98274 pcs Podatkovni list SD52-270-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD52
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SD52-270
SD52-270-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Shielded Wirewound Inductor 730mA 286.4 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 286.4 mOhm
Trenutna ocena 730mA Tok - nasičenost 650mA