SD52-3R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD52-3R5-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD52-3R5-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 3.5UH 1.73A 50.3 MOHM
Podatkovni listi: SD52-3R5-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD52-3R5-R
Številka dela SD52-3R5-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.5UH 1.73A 50.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120058 pcs Podatkovni list SD52-3R5-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Druga imena 283-4247-2
SD52-3R5
SD52-3R5-ND
SD52-3R5-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.73A 50.3 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 50.3 mOhm
Trenutna ocena 1.73A Tok - nasičenost 1.82A