SD52-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD52-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD52-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.98A 38.5 MOHM
Podatkovni listi: SD52-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD52-2R2-R
Številka dela SD52-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 1.98A 38.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106919 pcs Podatkovni list SD52-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Druga imena 513-1827-2
SD52-2R2
SD52-2R2-ND
SD52-2R2-R-ND
SD522R2R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.98A 38.5 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 38.5 mOhm
Trenutna ocena 1.98A Tok - nasičenost 2.3A