HCF1007-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-3R3-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCF1007-3R3-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 10A 7.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCF1007-3R3-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCF1007-3R3-R
Številka dela HCF1007-3R3-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.3UH 10A 7.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60473 pcs Podatkovni list HCF1007-3R3-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
Druga imena 283-4092-2
HCF1007-3R3-R-ND
HCF10073R3R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.262" (6.65mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 7.5 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.5 mOhm
Trenutna ocena 10A Tok - nasičenost 14.5A