HCF1007-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-1R5-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCF1007-1R5-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 13A 4.15 MOHM
Podatkovni listi: HCF1007-1R5-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCF1007-1R5-R
Številka dela HCF1007-1R5-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5UH 13A 4.15 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30312 pcs Podatkovni list HCF1007-1R5-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCF1007
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4091-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.262" (6.65mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13A 4.15 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.15 mOhm
Trenutna ocena 13A Tok - nasičenost 22A