HCF1007-R56-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-R56-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCF1007-R56-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 560NH 26A 1.3 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCF1007-R56-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HCF1007-R56-R
Številka dela HCF1007-R56-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 560NH 26A 1.3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57762 pcs Podatkovni list HCF1007-R56-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 560nH Višina - sedež (maks.) 0.262" (6.65mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 26A 1.3 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.3 mOhm Trenutna ocena 26A
Tok - nasičenost 36A