HCF1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCF1305-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 16.3A 3.1 MOHM
Podatkovni listi: HCF1305-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCF1305-2R2-R
Številka dela HCF1305-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 16.3A 3.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46196 pcs Podatkovni list HCF1305-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCF1305
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1513-2
HCF1305-2R2-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 16.3A 3.1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.1 mOhm Max
Trenutna ocena 16.3A Tok - nasičenost 15A