HCF1007-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-1R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCF1007-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 16A 2.65 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCF1007-1R0-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCF1007-1R0-R
Številka dela HCF1007-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 16A 2.65 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49913 pcs Podatkovni list HCF1007-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCF1007
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4090-2
HCF1007-1R0-R-ND
HCF10071R0R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.262" (6.65mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 16A 2.65 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.65 mOhm
Trenutna ocena 16A Tok - nasičenost 26A