FP1006R1-R16-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1006R1-R16-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1006R1-R16-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 160NH 53A 0.27 MOHM
Podatkovni listi: FP1006R1-R16-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1006R1-R16-R
Številka dela FP1006R1-R16-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 160NH 53A 0.27 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97529 pcs Podatkovni list FP1006R1-R16-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.315" W (10.20mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1006
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1583-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 160nH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 160nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.27 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.27 mOhm
Trenutna ocena 53A Tok - nasičenost 55A