FP1006R2-R22-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1006R2-R22-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1006R2-R22-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220NH 45A 0.36 MOHM
Podatkovni listi: FP1006R2-R22-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1006R2-R22-R
Številka dela FP1006R2-R22-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220NH 45A 0.36 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103638 pcs Podatkovni list FP1006R2-R22-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1006
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1589-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.36 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.36 mOhm
Trenutna ocena 45A Tok - nasičenost 38A