FP1007R1-R14-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R1-R14-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1007R1-R14-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 140NH 60A 0.29 MOHM
Podatkovni listi: 1.FP1007R1-R14-R.pdf2.FP1007R1-R14-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1007R1-R14-R
Številka dela FP1007R1-R14-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 140NH 60A 0.29 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96939 pcs Podatkovni list 1.FP1007R1-R14-R.pdf2.FP1007R1-R14-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1007
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 140nH Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 140nH Unshielded Wirewound Inductor 60A 0.29 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.29 mOhm Trenutna ocena 60A
Tok - nasičenost 72A