FP1005R3-R22-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1005R3-R22-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1005R3-R22-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220NH 45A 0.55 MOHM
Podatkovni listi: FP1005R3-R22-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP1005R3-R22-R
Številka dela FP1005R3-R22-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220NH 45A 0.55 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97606 pcs Podatkovni list FP1005R3-R22-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
Druga imena 513-1579-2
FP1005R3R22R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.55 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.55 mOhm
Trenutna ocena 45A Tok - nasičenost 33A