FP1005R4-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1005R4-R12-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 120NH
Podatkovni listi: FP1005R4-R12-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
950 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1005R4-R12-R
Številka dela FP1005R4-R12-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 120NH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101257 pcs Podatkovni list FP1005R4-R12-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca -
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija FLAT-PAC, FP1005 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD DC Resistance (DCR) -