BK/ABC-13-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-13-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-13-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 13A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-13-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-13-R
Številka dela BK/ABC-13-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 13A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78194 pcs Podatkovni list BK/ABC-13-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 283-3757
BK-ABC-13-R
BK/ABC-13-R-ND
BK/ABC13R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic Trenutna ocena 13A