BK/ABC-18-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-18-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-18-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 18A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-18-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-18-R
Številka dela BK/ABC-18-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 18A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60981 pcs Podatkovni list BK/ABC-18-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija ABC Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Druga imena 283-3020
BK-ABC-18-R
BK/ABC-18-R-ND
BK/ABC18R
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 400 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.00465 Ohms
Trenutna ocena 18A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 400A Odobritve CSA, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/ABC-13-R
BK/ABC-13-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 13A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 78194 pcs
Prenesi: BK/ABC-13-R.pdf
RFQ
BK/ABC-15-R
BK/ABC-15-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 100089 pcs
Prenesi: BK/ABC-15-R.pdf
RFQ
BK/ABC-2-R
BK/ABC-2-R
Opis: FUSE CERM 2A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-2-R.pdf
BK/ABC-2-1/2
BK/ABC-2-1/2
Opis: FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-2-1/2.pdf
BK/ABC-20
BK/ABC-20
Opis: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-20.pdf
BK/ABC-18
BK/ABC-18
Opis: FUSE CERM 18A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-18.pdf
BK/ABC-2-1/2-R
BK/ABC-2-1/2-R
Prenesi: BK/ABC-2-1/2-R.pdf
BK/ABC-15KK
BK/ABC-15KK
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Prenesi:
BK/ABC-1BX
BK/ABC-1BX
Opis: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi:
BK/ABC-15
BK/ABC-15
Prenesi: BK/ABC-15.pdf
BK/ABC-15DD-R
BK/ABC-15DD-R
BK/ABC-2
BK/ABC-2
Prenesi: BK/ABC-2.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%