BK/ABC-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-15-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-15-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-15-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-15-R
Številka dela BK/ABC-15-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100089 pcs Podatkovni list BK/ABC-15-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 283-2609
BK-ABC-15-R
BK/ABC-15R
BK/ABC15R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 200.2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.00553 Ohms Trenutna ocena 15A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 750A AC, 10kA DC