BK/ABC-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-10-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-10-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-10-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-10-R
Številka dela BK/ABC-10-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113372 pcs Podatkovni list BK/ABC-10-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 283-2607
BK-ABC-10-R
BK/ABC-10R
BK/ABC10R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 208.8
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.011 Ohms Trenutna ocena 10A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200A AC, 10kA DC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/ABC-12RV
BK/ABC-12RV
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE AXIAL
Na zalogi: 33984 pcs
Prenesi: BK/ABC-12RV.pdf
RFQ
BK/ABC-10
BK/ABC-10
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 4463 pcs
Prenesi: BK/ABC-10.pdf
RFQ
BK/ABC-12-R
BK/ABC-12-R
Opis: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-12-R.pdf
BK/ABC-15
BK/ABC-15
Opis: FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-15.pdf
BK/ABC-1-R
BK/ABC-1-R
Opis: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB