AX101852
BeldenBelden
AX101852 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX101852
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka MEDIAFLEX TERMINATION STATION
Podatkovni listi: 1.AX101852.pdf2.AX101852.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX101852
Številka dela AX101852 Proizvajalec Belden
Količina na voljo 10570 pcs Podatkovni list 1.AX101852.pdf2.AX101852.pdf
Serija KeyConnect Druga imena BEL1459
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 10GX, CAT6+, CAT5E MDVO Modular Jacks Lastnosti -
natančen opis Connector Terminal Outlet For 10GX, CAT6+, CAT5E MDVO Modular Jacks Barva Black
Vrsta pripomočka Terminal Outlet
Podobni izdelki
AX102005
AX102005
Proizvajalci: Belden
Opis: 1-PORT S/S SG FACEPLATE
Na zalogi: 8046 pcs
Proizvajalci: Belden
Opis: 3-PORT S/S SG FACEPLATE
Na zalogi: 8073 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: CAT6+ JACK KCONN PURPLE TIA606
Opis: 1-PORT S/S SG FACEPLATE
Opis: CAT6+ JACK KCONN BROWN TIA606
Opis: CAT6+ JACK KCONN BLUE TIA606
Opis: FLEX PATCH PANEL 24-P 1U BLK
Prenesi: AX101456.pdf
Opis: CAT6+ JACK KCONN YELLOW TIA606
AX101KE
AX101KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 100 OHM 3.5W 10% RADIAL
Prenesi: AX101KE.pdf
Opis: CAT6+ JACK KCONN GREEN TIA606
AX101K
AX101K
Proizvajalci: Ohmite
Prenesi: AX101K.pdf
Opis: 2-PORT S/S SG FACEPLATE
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%