AX101328
pregled izdelka
Številka dela: AX101328
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka CAT6+ JACK KCONN BROWN TIA606
  • Sporočilo
Specifikacije AX101328
Številka dela AX101328 Proizvajalec Belden
Opis CAT6+ JACK KCONN BROWN TIA606 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 8218 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL14148
Podobni izdelki
AX101324
AX101324
Proizvajalci: Belden
Opis: CAT6+ JACK KCONN YELLOW TIA606
Na zalogi: 8456 pcs
Prenesi:
RFQ
AX101KE
AX101KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 100 OHM 3.5W 10% RADIAL