AX101327
pregled izdelka
Številka dela: AX101327
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka CAT6+ JACK KCONN PURPLE TIA606
  • Sporočilo
Specifikacije AX101327
Številka dela AX101327 Proizvajalec Belden
Opis CAT6+ JACK KCONN PURPLE TIA606 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 9178 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL14162
Podobni izdelki
AX101324
AX101324
Proizvajalci: Belden
Opis: CAT6+ JACK KCONN YELLOW TIA606
Na zalogi: 8456 pcs
Proizvajalci: Belden
Opis: CAT6+ JACK KCONN ORANGE TIA606
Na zalogi: 8567 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: CAT6+ JACK KCONN BROWN TIA606
Opis: CAT6+ JACK KCONN GREEN TIA606
AX101K
AX101K
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 100 OHM 3.5W 10% RADIAL