AX101325
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX101325
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka CAT6+ JACK KCONN GREEN TIA606
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX101325
Številka dela AX101325 Proizvajalec Belden
Opis CAT6+ JACK KCONN GREEN TIA606 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 8676 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL14153
natančen opis Insert To
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AX101456
AX101456
Proizvajalci: Belden
Opis: FLEX PATCH PANEL 24-P 1U BLK
Na zalogi: 2678 pcs
Prenesi: AX101456.pdf
RFQ
Proizvajalci: Belden
Opis: CAT6+ JACK KCONN BLUE TIA606
Na zalogi: 8034 pcs
Prenesi:
RFQ
AX101321-B24
AX101321-B24
Opis: CAT6+ JACK KCONN BLACK
Na zalogi: 489 pcs
Prenesi:
Opis: CAT6+ JACK KCONN YELLOW TIA606
Opis: CONN MOD JACK 8P8C UNSHLD
Prenesi: AX101321.pdf
Opis: CAT6+ JACK KCONN ORANGE TIA606
Opis: CAT6+ JACK KCONN PURPLE TIA606
AX101K
AX101K
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 100 OHM 3.5W 10% RADIAL