AWLP-30/3.2-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWLP-30/3.2-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWLP-30/3.2-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN DIP 30POS .1" X .1" TIN
Podatkovni listi: AWLP-30/3.2-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWLP-30/3.2-T-R
Številka dela AWLP-30/3.2-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN DIP 30POS .1" X .1" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5538 pcs Podatkovni list AWLP-30/3.2-T-R.pdf
Žični merilnik - Serija -
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWLP3032TR
HDM30S
Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Feed Through
natančen opis 30 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC Through Hole Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Tin Vrsta priključka Ribbon Cable, DIP Header
Barva Gray Končanje kabla IDC
Kabelska višina 0.050" (1.27mm) Plošča s stransko ploščo 0.100" (2.54mm)