AWLP-12/3.2-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWLP-12/3.2-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWLP-12/3.2-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka PCB TRANS CONN DUAL ROW
Podatkovni listi: AWLP-12/3.2-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWLP-12/3.2-T-R
Številka dela AWLP-12/3.2-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis PCB TRANS CONN DUAL ROW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6917 pcs Podatkovni list AWLP-12/3.2-T-R.pdf
Žični merilnik - Serija -
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Feed Through natančen opis 12 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC Through Hole
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Vrsta priključka Ribbon Cable, DIP Header Barva Gray
Končanje kabla IDC Kabelska višina 0.050" (1.27mm)
Plošča s stransko ploščo 0.100" (2.54mm)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AWLP 64/3,2-G
AWLP 64/3,2-G
Proizvajalci: ASSMANN WSW Components
Opis: CONN DIP 64POS .1" X .1" GOLD
Na zalogi: 31779 pcs
Prenesi: AWLP 64/3,2-G.pdf
RFQ
AWLP-26/3.2-T-R
AWLP-26/3.2-T-R
Opis: CONN DIP 26POS .1" X .1" TIN
Na zalogi: 4202 pcs
Prenesi: AWLP-26/3.2-T-R.pdf
RFQ
AWLP 60/3,2-T
AWLP 60/3,2-T
Opis: CONN DIP 60POS .1" X .1" TIN
Prenesi: AWLP 60/3,2-T.pdf
Opis: CONN DIP 60POS .1" X .1" GOLD
Prenesi: AWLP 60/3,2-G.pdf
Opis: CONN DIP 50POS .1" X .1" TIN