AWLP-18/3.2-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWLP-18/3.2-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWLP-18/3.2-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka PCB TRANS CONN DUAL ROW
Podatkovni listi: AWLP-18/3.2-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWLP-18/3.2-T-R
Številka dela AWLP-18/3.2-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis PCB TRANS CONN DUAL ROW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6555 pcs Podatkovni list AWLP-18/3.2-T-R.pdf
Žični merilnik - Serija -
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Feed Through natančen opis 18 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC Through Hole
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Vrsta priključka Ribbon Cable, DIP Header Barva Gray
Končanje kabla IDC Kabelska višina 0.050" (1.27mm)
Plošča s stransko ploščo 0.100" (2.54mm)