AWLP-16/3.2-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWLP-16/3.2-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWLP-16/3.2-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN DIP 16POS .1" X .1" TIN
Podatkovni listi: AWLP-16/3.2-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWLP-16/3.2-T-R
Številka dela AWLP-16/3.2-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN DIP 16POS .1" X .1" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4275 pcs Podatkovni list AWLP-16/3.2-T-R.pdf
Žični merilnik - Serija -
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWLP1632TR
HDM16S
Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Feed Through
natančen opis 16 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC Through Hole Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Tin Vrsta priključka Ribbon Cable, DIP Header
Barva Gray Končanje kabla IDC
Kabelska višina 0.050" (1.27mm) Plošča s stransko ploščo 0.100" (2.54mm)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AWLP-18/3.2-T-R
AWLP-18/3.2-T-R
Proizvajalci: ASSMANN WSW Components
Opis: PCB TRANS CONN DUAL ROW
Na zalogi: 6555 pcs
Prenesi: AWLP-18/3.2-T-R.pdf
RFQ
AWLP 60/3,2-T
AWLP 60/3,2-T
Opis: CONN DIP 60POS .1" X .1" TIN