SPD127R-154M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-154M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127R-154M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1.4A 320 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127R-154M
Številka dela SPD127R-154M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 1.4A 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20910 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD127R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7654DKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 320 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost 1.4A