SPD127R-224M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-224M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127R-224M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 1.2A 390 MOHM
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127R-224M
Številka dela SPD127R-224M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 1.2A 390 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36956 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)