SPD127R-222M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-222M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127R-222M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127R-222M
Številka dela SPD127R-222M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42405 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD127R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD127R-222M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 15 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Trenutna ocena 8.5A Tok - nasičenost 8.5A