SPD127R-103M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-103M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127R-103M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 5.4A 40 MOHM SMD
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127R-103M
Številka dela SPD127R-103M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 5.4A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36787 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)