SPD127-333M
API DelevanAPI Delevan
SPD127-333M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127-333M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 3A 65 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127-333M
Številka dela SPD127-333M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 3A 65 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22848 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Druga imena SPD127-333M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 3A 65 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max Trenutna ocena 3A