SPD127-222M
API DelevanAPI Delevan
SPD127-222M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127-222M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127-222M
Številka dela SPD127-222M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19577 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD127
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD127-222M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 15 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max Trenutna ocena 8.5A