SPD127-332M
API DelevanAPI Delevan
SPD127-332M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127-332M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 7.5A 18 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127-332M
Številka dela SPD127-332M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 7.5A 18 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 20950 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Druga imena SPD127-332M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 18 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max Trenutna ocena 7.5A