SPD127-472M
API DelevanAPI Delevan
SPD127-472M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127-472M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 6.8A 22 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127-472M
Številka dela SPD127-472M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 6.8A 22 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21848 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Druga imena SPD127-472M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 6.8A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Trenutna ocena 6.8A