PT400R-1750HM
pregled izdelka
Številka dela: PT400R-1750HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT400R-1750HM
Številka dela PT400R-1750HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18558 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.750" Dia (44.45mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT400R-1750HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 400µH
Višina - sedež (maks.) 0.780" (19.81mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 400µH Unshielded Toroidal Inductor 6A 110 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 6A Tok - nasičenost -