PT400R-1200HM
pregled izdelka
Številka dela: PT400R-1200HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT400R-1200HM
Številka dela PT400R-1200HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18844 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.200" Dia (30.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT400R-1200HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 400µH
Višina - sedež (maks.) 0.550" (13.97mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 400µH Unshielded Toroidal Inductor 2.4A 250 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 2.4A Tok - nasičenost -