PT400R-1500
pregled izdelka
Številka dela: PT400R-1500
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT400R-1500
Številka dela PT400R-1500 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16751 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" Dia x 0.600" W (38.10mm x 15.24mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT400R-1500 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 400µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 400µH Unshielded Toroidal Inductor 4.7A 180 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 4.7A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT40080NT
PT40080NT
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: CBL ASSY PIGTAIL 80' NM TNCM
Na zalogi: 1031 pcs
Prenesi:
RFQ
PT400R-1200-VM
PT400R-1200-VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH