PT400R-1500HM
pregled izdelka
Številka dela: PT400R-1500HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT400R-1500HM
Številka dela PT400R-1500HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21258 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" Dia (38.10mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT400R-1500HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 400µH
Višina - sedež (maks.) 0.600" (15.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 400µH Unshielded Toroidal Inductor 4.7A 180 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 4.7A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT400R-1750-VM
PT400R-1750-VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH
Na zalogi: 11549 pcs
Prenesi:
RFQ
PT400R-1500
PT400R-1500
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH