PD75R-563K
pregled izdelka
Številka dela: PD75R-563K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM
Podatkovni listi: PD75R-563K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD75R-563K
Številka dela PD75R-563K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47354 pcs Podatkovni list PD75R-563K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Druga imena PD75R-563K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 940mA 240 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 940mA Tok - nasičenost 940mA