PD75R-273K
pregled izdelka
Številka dela: PD75R-273K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 1.4A 120 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD75R-273K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD75R-273K
Številka dela PD75R-273K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 1.4A 120 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48976 pcs Podatkovni list PD75R-273K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Druga imena PD75R-273K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost 1.4A