PD75R-393K
pregled izdelka
Številka dela: PD75R-393K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 1.2A 180 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD75R-393K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD75R-393K
Številka dela PD75R-393K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 1.2A 180 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50889 pcs Podatkovni list PD75R-393K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Druga imena PD75R-393K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 180 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.2A