PD75R-333K
pregled izdelka
Številka dela: PD75R-333K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.3A 150 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD75R-333K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD75R-333K
Številka dela PD75R-333K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 1.3A 150 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55613 pcs Podatkovni list PD75R-333K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Druga imena PD75R-333K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 1.3A