PD54R-562M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-562M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.7A 85 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD54R-562M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-562M
Številka dela PD54R-562M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.7A 85 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60756 pcs Podatkovni list PD54R-562M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija PD54R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PD54R-562M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 85 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max
Trenutna ocena 1.7A Tok - nasičenost 1.7A