PD54R-393K
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-393K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 800MA 320 MOHM
Podatkovni listi: PD54R-393K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-393K
Številka dela PD54R-393K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 800MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52777 pcs Podatkovni list PD54R-393K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Druga imena PD54R-393K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 320 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 800mA