PD54R-473K
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-473K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 720MA 370 MOHM
Podatkovni listi: PD54R-473K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-473K
Številka dela PD54R-473K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 720MA 370 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51538 pcs Podatkovni list PD54R-473K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Druga imena PD54R-473K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 370 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Trenutna ocena 720mA Tok - nasičenost 720mA