PD54R-472M
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-472M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 1.8A 80 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD54R-472M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-472M
Številka dela PD54R-472M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 1.8A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56194 pcs Podatkovni list PD54R-472M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Druga imena PD54R-472M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 80 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 1.8A Tok - nasičenost 1.8A