PD54R-153K
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-153K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.27A 160 MOHM
Podatkovni listi: PD54R-153K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-153K
Številka dela PD54R-153K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 1.27A 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60770 pcs Podatkovni list PD54R-153K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Druga imena PD54R-153K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.27A 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 1.27A Tok - nasičenost 1.27A