PD54R-123K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-123K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 1.35A 130 MOHM
Podatkovni listi: PD54R-123K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-123K
Številka dela PD54R-123K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 1.35A 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54863 pcs Podatkovni list PD54R-123K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija PD54R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PD54R-123K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 1.35A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.35A Tok - nasičenost 1.35A