PD54R-222M
pregled izdelka
Številka dela: PD54R-222M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.4A 64 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD54R-222M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD54R-222M
Številka dela PD54R-222M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 2.4A 64 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66393 pcs Podatkovni list PD54R-222M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Druga imena PD54R-222M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 64 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 64 mOhm Max
Trenutna ocena 2.4A Tok - nasičenost 2.4A